Zula Kurulum Dosyası Kaç Gb?

İlk ve Türk MMOFPS oyunu olduğunun her platformda belirtilmesi kesinlikle önem taşısa da en az bu özelliği kadar başarılı bir oynanış kalitesi ve bu alanda yakaladığı başarısıyla da sadece özelliğinin bu olmadığını kanıtlıyor. Oynayan herkesi kendisine bağlayan ve 2016’ dan bu yana kısa bir zaman dilimi içerisinde ünü Türkiye’ nin dışına da ulaşan Zula ile oldukça keyifli vakit geçirebilmeye yardımcı olacak bir oyun deneyimi elde edilebiliyor. Zula MMOFPS oyun olduğundan bilgisayara indirilmesi gerekmektedir. Zula GB sorusu da oyun tutkunlarının en çok merak ettikleri konuların başında geliyor. Oyuncular, bilgisayarlarındaki yer durumundan, internet kotaları ve internet hızları gibi konulara kadar Zula oyununun kurulumu için dosyası nasıl indirebileceklerini belirlemeleri açısından kurulum dosyasının ne kadar olduğunu bilmeis gerekmektedir.

zula kaç gb

Zula Kaç Gb ?

Sitesi üzerinden kolay ve ücretsiz bir şekilde indirilebilmekte olunan Zula oyununun, kurulum dosyası kolay bir şekilde indirilebiliyor. Bu noktada özellikle Zula’ nın mevcut olan yüksek kapasiteli grafik özellikleri ve tabii ki beraberindeki kapsamlı oynanış tarzı nedeni ile oyun tutkunları oyunun çok büyük olduğu düşüncesine kapılmasına neden olabiliyor. Ancak Zula geliştiricileri bu alanda oyun tutkunlarına önemli bir avantaj sağlıyor. Özellikle de Zula kurulum dosyası kaç GB sorusunun yanıtını merak eden oyun tutkunlarına yönelik olarak oldukça düşük bir boyut söyleniyor.

Zula oyununu bilgisayarına kurmak isteyen ancak Zula GB olduğunu merak eden kullanıcılara verilecek yanı ise 1.8 GB olduğu şeklindedir. 1.8 GB boyuta sahip olan Zula kurulum dosyası ücretsiz olarak kolay bir şekilde bilgisayara indirilebiliyor. Son derece pratik bir şekilde kurulum işlemleri gerçekleştirile bilen Zula oyununun kurulumunda ya da oynanışı esnasında yaşanan tüm sorunlar ile ilgili olarak en pratik çözümleri bilgiadamı.com adresi üzerinden öğrenebilmek mümkündür. Bu noktada oyun tutkunlarının kurulum dosyası 1.8 GB olsa da daha sonrasında da güncelleme ile bu boyutunun daha üzerine çıktığını göz önünde bulundurması internet kotalarını düzenlemeleri ve tabii ki oyunu sorunsuz şekilde oynayabilmeleri açısından çok önemlidir. Oyunun kurulum ve güncellemelerini yaptıktan sonra hesap açarak, sorunsuz bir şekilde Türk öğeleri içeren MMOFPS oyununun keyifli deneyimini yaşayabilme imkanına sahip olunabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu