Priv Ne Demek? En Güzel Priv Hesap İsimleri

Bir instagram kullanıcısı iseniz muhtemelen priv hesapları daha önceden duymuşsunuzdur. Farklı özellikleri ile kullanıcılara bir takım avantajlar sağlayan bu hesapların, isimleri de büyük bir önem taşır. Doğru isimleri kullanan priv hesaplarının istenilen ilgiyi çekmesi daha kolaydır. Yazımızın devamında priv hesap isimleri örneklerini bulabilirsiniz.

Priv Ne Demek ?

Priv hesap isimlerine geçmeden önce vurgulanması gereken bir diğer husus ise bu hesapların gizliliğine dairdir. Priv, İngilizcedeki “private” kelimesinden gelir. Bu kelime ise özel demektir. Priv hesap, özel yani gizliliğin olduğu hesaptır. Bu tür hesapları kullanan kişiler, genellikle kendisini tanıyan akraba ve arkadaşlarıyla etkileşime girmez ve burada çok daha farklı bir profil oluşturur.

Priv Hesap Nedir?

Instagram, dünyanın en büyük sosyal ağlarından birisidir. Ülkemizde de oldukça popüler olan bu sosyal medya platformunu kullanabilmek ve buradan paylaşım yapabilmek için öncelikle hesap oluşturulması gerekir. İşte tam bu noktada bazı insanlar hesaplarını kendi isimleriyle oluştururken, bazıları ise anonim hesap isimlerini tercih eder. İşte bu şekilde olanlara priv hesap denir.

Priv hesap nedir sorusunun bir diğer yanıtı ise aynı anda iki ya da daha fazla kişinin kullanmış olduğu Instagram hesaplarıdır. Bu sayede farklı paylaşımların yapılması ve hesabın alışılmış hesap kalıplarından daha farklı olması sağlanır.

Priv hesapların normal hesaplara ek olarak tercih edildiği de söylenebilir. Akraba ve arkadaşlarından çekindiği için istediği paylaşımları yapamayanlar, böyle bir hesap açmak suretiyle paylaşım yapma özgürlüğü de kazanmış olur.

priv hesap isimleri

Priv Hesap İsimleri

Priv isimleri, açılan hesabın başarısı adına son derece önemlidir. İnsanlar, priv hesap ismindeki yaratıcılığa dikkate ederek de paylaşımları takip etme noktasında karar verebilir. Bundan dolayı sayfanın türüne bağlı olarak komik priv hesap isimleri tercih edilebileceği gibi farklı türden isimler de tercih edilebilir.

Priv hesap isimleri tercih edilirken özgün olmak son derece önemlidir. Örneğin, oldukça popüler olan bir hesabın ismini kullanmak genellikle olumlu bir sonuç vermez. Bunun yerine kullanılmayan ama ilgi çeken isimler tercih edilmelidir. Aşağıda yer alan priv hesap isimlerinden uygun olanları tercih edebilir veya bunlardan fikir edinerek kendi priv isminizi türetebilirsiniz.

Priv İsimleri

Aşağıdaki listede komik, eğlenceli ve daha birçok priv ismi bulunmaktadır. Beğendiğiniz priv isimlerini aşağıdan seçebilirsiniz. Ayrıca sizde beğendiğiniz priv hesaplarını yorum kısmından ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz.

banasorBenzinKokusubilgin adambilgi şehri
Bebek RüyasıBeyaz Çaybozuk plakDeniz Siyahi
Bebek YüzlüBeyaz TürkDeniz SütüDenizmanzarası
BeklenmeyenMisafirBilgi bankasizamantamampsikopat biri
Bekleyenim Varbilgi demetiyinesanameftuntamzamanı
Beni İyi Takip Etbilgi eviyinesanahasretyazanadam
Deniz siyahiDerin DarbeDipsiz kuyuEjderha kız
Hayaldik İkimizHayalperestHayatını Yaşamevzular
esen rüzgargönül yarasıHaşin ErkekHayal Perisi
Son Güncelleme : 21.12.2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu