LOL Nickleri

LOL ya da League of Legends, yıllar önce tasarlanarak oyun piyasasına sürülen ve kısa sürede popüler hale gelen bir oyundur. Ülkemizde de popüler olarak oynanmakla beraber, popülerliği hiç eksilmeden devam etmektedir. Bunda oyunun sistem özelliklerinin oldukça düşük olması, her maçın farklı bir deneyim sunması ve eğlenceli bir platform olması gibi pek çok konu sayılabilmektedir. Burada önemli pek çok şey olmakla beraber, bunlardan bir tanesi de LOL nick olmaktadır.

Bilindiği üzere League of Legends, online, yan, çok oyunculu bir oyundur. Oyun içerisine farklı modlar olmakla beraber, normal bir oyunda takımlar 5-5 olarak ayrılmaktadır. Bu nedenle iyi bir oyun oynamak ve tanınır olmak, oyuncular tarafından büyük önem görmektedir.

lol nickleri

Bunu sağlamanın bir yolu da LOL şekilli nick oluşturmaktır. Zira şekilli bir nick oyuncuların aklında daha çabuk kalacağı için akıllarına kazınacak, güzel bir oyun oynadıktan sonra size arkadaşlık istekleri gelecek ve her oyuna girdiğinizde, karşı takım tarafından kolaylıkla tanınabileceksiniz. Peki, LOL nick önerileri nelerdir?

League Of Legends Nickleri

LOL içerisinde bir nickname, bir kere kullanılabilmektedir. Ancak şekilli harflerin kabul edilip, edilmediğini merak ediyorsanız, bunu deneyerek oldukça kolay şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer sitemize girdikten sonra sağ üst köşede bulunan şekilli yazı oluştur kısmına tıkladıktan sonra, farklı şekilli yazıları deneyerek, hoşunuza en çok gideni seçerek, ücretsiz olarak kullanılabilmektedir. Peki, sistem nasıl kullanılır?

Oldukça pratik olarak kullanılan bu sistemde ilk olarak solda görülen ekrana istediğiniz LOL nick yazılmalıdır. Bundan sonra aşağıda gördüğünüz oluştur butonuna basarak, sisteme eklediğimiz tüm şekilli yazıları tek tek inceleyebilir, istediğiniz tercih edebilirsiniz. Yaptığınız değişikler sağ tarafta bulunan ekranda canlı olarak görünecektir.  Ancak burada normal yazıyı yazmanız gereken yer sol taraftaki metin kutusu olup, sağda bulunan yere yazarsanız herhangi bir değişiklik meydana gelmeyecektir. Bunlara dikkat ederek oluşturduğunuz LOL nick name’i kopyalayarak, gerekli yere yapıştırırsanız, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, LOL şekilli nick isimler nasıl bulunur?

LOL Nick Önerileri

Eğer LOL üzerinde ve sadece size ait olan bir LOL nick arıyorsanız ancak bulmada zorluk çekiyorsanız, ücretsiz olarak size sunduğumuz LOL nick önerileri hizmetimizden yararlanabilirsiniz. İlgili sayfamızı ziyaret ettikten sonra bunlardan beğendiklerinizi alabilir, ya da bunlardan hareketle yeni bir nickname kolayca belirleyebilirsiniz.  Böylece özgün ve sadece sizi tanımlayan bir LOL nick elde edebilir, böylece girdiğiniz her oyunda tüm oyuncular tarafından kolaylıkla tanınabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu