Cs Go Hile Kodları

Bilgisayar oyunlarının geliştirilmesiyle birlikte hayatımıza giren oyunlardan birisi de Counter Strike olmuştur. Geçmişten günümüze farklı versiyonları geliştirilen oyunun şimdiki versiyonu ise Counter Strike: Global Offensive ya da bilinen diğer ismiyle CS: GO’dur. Oyun severlerin vazgeçilmezlerinden birisi olan CS:Go, oyunculara farklı haritalar, farklı silahlar sunarak alınan keyfi en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

CS GO Hile

CS ‘nin ilk serisinde olduğu gibi bu oyunda da hile kodları, komutları geçerlidir. CS Go hile kodları ile oyunda farklı avantajlar elde edebilir ve böylece rakiplerinizden bir adım öne geçebilirsiniz.

CS Go hile kodlarının her birinin farklı özellikleri vardır. Kimisi oyun içinde daha hızlı koşmanızı sağlarken, kimisi oyundaki yer çekimini azaltır. Böylece oyun içinde uçma imkanı yakalamış olursunuz. Yani CS Go hile kodları ile sadece rakiplerinize karşı avantaj sağlamaz, aynı zamanda isteğinize bağlı olarak oyunu daha keyifli hale getirebilirsiniz.

cs go hile kodları

Cs Go Hile Kodları Nasıl Kullanılır?

Cs Go hile kodlarına geçmeden önce aşağıda size verilmiş olan kodları nasıl kullanabileceğinizi anlatalım. Aşağıda yer alan kodları, oyun içinde kullanmak son derece kolaydır. Ancak bu konuda bilgi sahibi olmadığınızda, kodları yazacak yer bulmak sizin için adeta bir işkenceye dönebilir.

Oyun içinde gerek hile gerekse de komut kodlarını girebileceğiniz tek alan, konsol bölümüdür. Cs Go konsol üzerinden istediğiniz kodları girebilirsiniz.

Peki, ama Cs Go konsol nasıl açılır?

Bu sorunun cevabı ise klavyede yer alan bir tuştur. Konsolu “é” tuşu ile açabilirsiniz. Genellikle “Esc” tuşunun altında yer alan bu tuşa, oyun içindeyken bir defa basmanız yeterli olacaktır. Bastığınız anda konsol açılacak ve ilgili bölüme istediğiniz CS Go hile kodlarını veya komut kodlarını yazabilirsiniz.

Bazı kullanıcılar “é” tuşuna basmasına rağmen konsol bölümünün açılmadığından şikayet eder. Bu sorunun temelinde ise küçük bir ayar vardır. Oyun içinde konsolun açılabilmesi için mutlaka Ayarlar bölümündeki “Geliştirici Mod Etkin” özelliğinin açık olması gerekir. Eğer bu özellik açık değilse konsolu açamazsınız.

Counter Strike Global Offensive Hile Kodları

cs go hileleri

Cs Go hile kodları sayısı oldukça fazladır. Bunlardan öne çıkanlar ve oyun içinde size ciddi avantajlar sağlayanlar genel olarak şu şekilde sıralanabilir:

  • sv_cheats 1: Bu kod, oyun içindeki hilelerin aktif olmasını sağlar. Ancak bu kodun çalışabilmesi için ana makinadan yazılması gerekir.
  • r_drawothermodels 2: Oyundaki en özel hilelerden birisidir ve duvardan görmenizi sağlar. Böylece rakiplerinize karşı ciddi bir avantaj elde etmiş olursunuz. Bu hileyi kapatmak için r_drawothermodels 1 yazmanız yeterli olacaktır.
  • mp_radar_showall 1: Bu şifre ise rakiplerinizi radar üzerinden görebilirsiniz.
  • sv_infinite_ammo 1: Sınırsız mermiye sahip olmanızı sağlar. Ancak bu şifrede önemli bir detay vardır; şifreyi yazdığınızda sadece sizde değil, oyundaki herkeste sınırsız mermi olur.
  • host_timescale 1: Bu kod, oyunun normal hızı anlamına gelir. Eğer konsola host_timescale 2 yazarsanız, oyun hızlanacaktır. 1’den küçük bir değer yazdığınızda ise oyun yavaşlar.
  • weapon_air_spread_scale 0; weapon_recoil_scale 0 : Bu kod, oyunda mermilerin sekmesini engeller.
  • give player_speedmod;ent_fire player_speedmod ModifySpeed 2: Oyunda hızlı yürümeniz sağlar.
  • bot_kick: Oyundaki botları öldürür.
  • god: Ölümsüzlük sağlayan koddur. Vurulduğunuzda canınız düşmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu